Navigation Menu+

Hakkımızda

Galen Interactive, adını parlak, kristalize, göz alıcı, dayanıklı bir mineralden alan Galen İletişim Grubu’nun ilk üyesi… 2002 yılında kurulan Galen Interactive, isminden aldığı enerjiyle interaktif alanda parlak fikirler, göz alıcı ve fark yaratan tasarımlar ile etkileşimli iletişim çözümleri sunuyor.

Günümüzde her an hızla değişerek ilerleyen teknolojik gelişmeler nedeniyle, markalar tüketicileri ile doğrudan iletişim kurmak için yeni bir yolda ilerliyor. Dijital ortam, en çok tercih edilen pazarlama alanlarından biri haline gelirken; etkileşimli pazarlama, hızlı, ayrıntılı, etkin ve kolay bir fırsat olarak bilgiyi doğrudan tüketicilerin “ekranına” getiriyor.

Web tasarım ile başlayan, dijital sunumlar, multimedya projeleri, e-ticaret, mobil aplikasyonlar ve sosyal medya çalışmaları ile genişleyerek devam eden çalışmalarımızda 2002 yılında çıktığımız yolculuğumuz devam ediyor. Markanızı veya ürünlerinizi, net ve rahat anlaşılabilir, coğrafi sınırlar veya maliyetlerin kısıtlamadığı iletişim yöntemleri aracılığı ile tüketicilerinize ulaştırmak istiyorsanız, biz size de yardımcı olabiliriz…

 

Galen İletişim Grubu Hakkında

Bünyesinde “iletişim” kavramı içindeki tüm etkenleri barındıran Galen İletişim Grubu “entegre tam hizmet ajansı” olarak hizmet veriyor…

Teknolojik yenilikleri, hizmet verdiği alanlardaki dünya trendlerini yakından takip eden ve alanında uzman ekibiyle ulusal ve uluslar arası müşterilerine hizmet veren Galen İletişim Grubu bünyesinde farklı sektörlerden müşterilerimize ‘çözüm ortağı’ anlayışıyla “çoklu iletişim hizmetleri” sunuyoruz. Galen İletişim Grubu’nun diğer üyelerine ulaşmak için tıklayınız.