Navigation Menu+

Ödüller

Ödüller Hakkında

Her aldığımız ödül, bizi geleceğimizdeki tecrübelere bir adım daha yaklaştırır, bu yüzden ödül kazandığımızda, kendimizi biraz daha “büyümüş” değil, biraz daha “tecrübe” kazanmış kabul ederiz. Her ödül için yarışırken, rakiplerimizle değil, kendimizle yarışırız. Ödül kazanmak, pastanın üzerindeki kremanın tadına varmamızı sağlar…

Müebbet Muhabbet (Cenk&Erdem)
ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ

Show dünyasında uzun yıllardır bulunan ve kendi özel kitlesi ile interactive ortamda büyük bir bağ kurmuş olan Cenk ve Erdem ikilisinin bol oyuncaklı ve absürd sitesi 2009 Altın Örümcek Ünlü Siteleri kategorisinde ikincilik ödülüne layık görülmüştürç

mmm.muebbetmuhabbet.com

İKİNCİLİK
Bedri Rahmi Eyüboğlu Kişisel Web Sitesi
ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ

Bedri Rahmi Eyüboğlunu, eserlerini ve kişisel bilgilerini detaylı olarak sevenlerine birinci ağızdan ulaştırabilmek amacıyla özenli ve uzun bir arşiv çalışması ile hazırlanmış olan proje 2008 yılında Altın Örümcek Jüri Onur Ödülüne layık görülmüştür.

www.bedrirahmi.com

OZEL ÖDÜL
Abdi İbrahim AlzheimerNedir.com
ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ

Alzheimer ile ilgili toplumdaki bilgi eksiğini gidermek amacıyla Abdi İbrahim ilaç tarafından hazırlatılan sosyal sorumluluk projesi AlzheimerNedir.com 2008 yılında Altın Örümcek sağlık kategorisinde ikincilik ödülüne layık görülmüştür.

www.alzheimernedir.com

İKİNCİLİK
Dolorex İnteraktif Eczacı Rehberi
FARMASKOP SAĞLIK İLETİŞİMİ YARATICILIK ÖDÜLLERİ

Eczanelerin temel ihtiyaçlarına hizmet verebilmek amacıyla hazırlanmış olan Dolorex İnteraktif Eczacı Rehberi gerek görsel tasarımı gerekse zengin içeriği ile 2008 Farmaskop Sağlık Ödüllerinde En İyi Bilgisayar Bazlı çalışma seçilmiştir.

ÖZEL ÖDÜL